USKORO: Popusti i besplatan pregled vida u OPTIKA ANDA

Sa zadovoljstvom javljamo da smo u finalnim pregovorima oko potpisivanja sporazuma sa Optikom Anda. Našim članovima biti će omogućena kupovina uz popust, kao i besplatan pregled vida.

Kao što smo ranije najavljivali, nastojat ćemo proširiti spektar pogodnosti za naše članove, pa tako uz Bistro IZVOR i Jadransko osiguranje, dodati ćemo još jednog partnera naše Podružnice – Optika Anda. Detaljnije o pogodnostima ćemo Vas obavijestiti nakon potpisivanja sporazuma.

Uz Optiku Anda, s kojom smo praktički sve dogovorili, pregovaramo sa još nekoliko raznih butiga, kao i sa nekim Spa centrima, teretanama i sl., a da bi vidjeli sve pogodnosti na jednom mjestu kliknite kategoriju “pogodnosti i popusti” na našoj stranici.

 

Vaš Sindikat

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *